III Zielonogórskie Spotkanie Rozwojowe

Data: 18.05.2016

Trener: dr Magda Fres – certyfikowana i akredytowana przy Izbie Coachingu life coach, creativity coach, superwizor, psycholog ze specjalizacją interpersonalną i menedżerską, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich, pisarka; absolwentka Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Uniwersytetu Śląskiego i Central European University w Budapeszcie; dyrektor Śląskiego Oddziału Izby Coachingu, członkini Creativity Coaching Association; dyrektor Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w niedyrektywnych metodach pracy z ludźmi w różnych środowiskach. Autorka projektu dla biznesu Fight and Innovate, integrującego coaching kreatywności w pracy z organizacjami. Prowadzi zajęcia ze studentami m.in. doradztwa filozoficznego i coachingu na UŚ. Więcej: www.magdafres.pl.

Temat warsztatu: Coaching twórczości

Opis: Każdemu z nas zdarzyło się w życiu stworzyć coś oryginalnego. Jedni dawno o tym zapomnieli, inni z tego żyją, a jeszcze inni... No właśnie: przemykają z dnia na dzień z gnębiącym uczuciem frustracji i niezrealizowanych talentów i pragnień. Co zrobić, żeby być twórczym? Jak realizować potrzebę tworzenia, kiedy mamy na głowie wiele obowiązków i tak zwaną walkę o byt? I czy to w ogóle ma dla nas jakieś znaczenie?

Warsztat był dedykowany tym, którzy czują nieodpartą i niezrealizowaną potrzebę tworzenia.
W programie pojawiły się następujące kwestie: jak zostać coachem swojej własnej twórczości; jak nadawać znaczenie swojej twórczej pracy; jak wyeliminować myślenie dualistyczne; jak tworzyć w codziennej krzątaninie; ćwiczenia Sekwencji Skupienia (Centering Sequence); jak zostać ekspertem od swoich własnych lęków.

Fotorelacja

 24.15.171112131417152223